O firmie Bodnar

W naszej firmie zlokalizowanej w Sanoku, w województwie podkarpackim, zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem bram różnego rodzaju, w tym między innymi bram:

  • garażowych,
  • rolowanych,
  • przemysłowych,
  • przeciwpożarowych,
  • segmentowych.

Wykonujemy również montaż rolet zewnętrznych oraz posiadamy szeroki wybór napędów posesyjnych i innych rodzajów automatyki do bram. Oferowane przez nas bramy to obecnie najnowocześniejszy sposób zamykania otworów bramowych. Jest on również najbardziej ekonomiczny, a stosujemy go z powodzeniem w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.

Naszymi klientami są instytucje, firmy oraz odbiorcy indywidualni – ich zadowolenie jest zawsze naszym priorytetem, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Zajmujemy się nie tylko produkcją oraz sprzedażą, ale też dostawą i montażem wykonywanych przez nas bram.

Specjalizujemy się również w szeroko pojętych technikach przeładunku – naszym klientom z Sanoka i okolic proponujemy nowoczesne systemy przeładunku, takie jak na przykład mostki oraz rampy przeładunkowe, które usprawnią proces rozładunku i załadunku towarów w każdej hali przemysłowej czy magazynie.

Na rynku działamy od 2007 roku, zatem posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży. Mamy za sobą mnóstwo udanych realizacji, a nasi zadowoleni klienci chętnie polecają innym nasze usługi. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, dzięki czemu nie tylko dostarczamy wysokiej jakości produkty, ale też zapewniamy sprawny i fachowy montaż. Zapraszamy do kontaktu!